Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Lubodzież

Lubodzież, kujawsko-pomorskie

  • 749 000 zł
  • 302,30 m²
  • 2 477,67 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Dudek

Skontaktuj się

Dom Lubodzież

Lubodzież, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

749 000 zł

302,30 m²

2 477,67 zł/m²

Dom Lubodzież

Zaktualizowane: 12 maja 2026

749 000 zł 302,30 m² 2 477,67 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
6 200 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

6 200 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 749 000 zł (2 477,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka domu 302,30 m² (220,94 m² powierzchni użytkowej), 8 pokoi, 4 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   materiał budowy: pustak
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 6 200 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: JAWA Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 208/18154/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom w otoczeniu natury | Bory Tucholskie | agroturystyka | staw | 6200 m2

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w kameralnej i niezwykle urokliwej lokalizacji wśród rozległych terenów zielonych, pól oraz lasów. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności oraz ciszy, jak również dla inwestorów dostrzegających potencjał w działalności turystycznej lub najmie. (...)

Agent

Łukasz Dudek

575 510...

575 510 306

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Dudek

575 510...

575 510 306

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl